Hitri meni

Srednja poklicna in tehniška šola
Murska Sobota
Šola z najdaljšo tradicijo v Pomurju.

Učitelji in govorilne ure

Angleški jezik

Klavdija Cerovšek , prof.
torek 9.30 - kabinet 228

Miran Györek
četrtek, 9.30 - 10.15 - kabinet 131

Suzana Mojzer
torek, 8.40 - 9.25 - kabinet 161

Nataša Benkič

Karina Kreslin Petkovič

Mateja Štefanec

Avtoserviserstvo

Marjan Časar
torek, 8.40 - 9.25 - kabinet TO5/1

Dušan Klanjčar
torek, 8.40 - 9.25 - kabinet TO5/1

Družboslovje

Erika Kranjec
torek, 10.20 - 11.05 - kabinet 125

Darja Pojbič Kovačič
torek, 9.30 - 10.15 - kabinet 125

Simona Varga
četrtek, 11.10 - 11.55 - Kabinet 007

Jože Ružič

Elektrotehnika

Drago Bernat
sreda, 11.10 - 11.55 - 221

Jožef Ficko
ponedeljek, 9.30 - 10.15 - zbornica

Ivo Knego , univ. dipl. inž.
Sreda 9.30 - 10.15 - zbornica

Franc Lipuš
ponedeljek, 9.30 - 10.15 - TO3

Darko Oskomič
sreda, 12.50 - 13.35 - MI10

Samoel Pongrac
ponedeljek, 12.00 - 12.45 - EL3

Anita Uran
torek, 9.30-10.15 - zbornica

Marjan Kuzma

Lesarstvo

Franc Korpič
sreda, 9.20 - 10.00 - zbornica

Robert Košar
ponedeljek, 9.30 - 10.15 - šolske delavnice

Miroslav Kramberger
ponedeljek, 9.30 - 10.15 - šolske delavnice

Vesna Pintar
sreda, 9.30 - 10.15 - zbornica

Marjan Prelog

Matematika in fizika

Natalija Belak
sreda, 11.10 - 11.55 - zbornica, kabinet 221

Brigita Ficko
sreda, 9.30 - 10.15 - kabinet 131

Franc Kodila , prof. mat
četrtek, 8.40 - 9.20 - kabinet 221

Danijela Kuhar Kalamar , prof.
ponedeljek, 10.20 - 11.05 - zbornica, kabinet 221

Naravoslovje

Edita Vučak
četrtek, 8.40 - 9.30 - kabinet 125

Natalija Maučec Ftičar
sreda, 9.00 - 10.00 - kabinet 238

DamjanA Hrastelj Ploj

Nemški jezik

Marijana Koren Ban
torek, 08.40 - 9.25 - kabinet 220

Romana Šnurer Cifer
petek, 8.40 - 9.30 - zbornica

Alenka Žuntar
torek, 10.20 - 11.05 - zbornica

Marjan Geč

Računalništvo

Simon Horvat , univ. dipl. inž.
ponedeljek, 9.30 - 10.15 - kabinet 207

Igor Kutoš
četrtek, 8.40 - 9.25 - kabinet 203

Benjamin Lipuš
ponedeljek, 9.30-10.15 - Kabinet MK12

Karel Maček
torek, 8.40 - 9.25 - kabinet 207

Milan Petrijan
sreda, 12.00 - 12.45 - kabinet 233

Boris Ribaš
ponedeljek, 13.40 - 14.25 - TO5

Jožef Rožman

Dominik Letnar
sreda, 9.30 - 10.15 - kabinet 232

Slovenščina

Cvetka Breznik
torek, 8.35 - 9.25 - zbornica

Gabrijela Granfol Peurača , prof.
sreda, 8.40-9.25 - zbornica ali kabinet 129

Franci Just , prof.
torek, 8.40 - 9.25 - kabinet 119

Matija Žižek

Športna vzgoja

Darko Horvat , prof.
torek, 11.05 - 11.55 - zbornica

Vito Rožman
petek, 11.10 - 11.55 - kabinet ŠVZ

Renato Vrhovski
petek, 9.30 - 10.15 - zbornica

Mitko Nasevski

Strojništvo

Robert Balažic , univ. dipl. ekon., dipl. inž.
ponedeljek, 10.20 - 11.05, četrtek 12.50 - 13.35 - MI05

Štefan Baša
ponedeljek, 9.30 - 10.15 - 221

Stanko Časar
sreda, 11.00 - 11.55 - kabinet TO6/1

Milan Horvat
sreda, 12.00 - 12.45 - zbornica

Maksimilijan Lenček
torek, 7.50-8.35 - zbornica

Drago Rituper
torek, 10.20 - 11.05 - kabinet 222

David Roškar , univ.dipl.inž.
Torek, 11.10-11.55 - kabinet 226

Ivan Trajbarič

Branko Novak